Informații adiționale
| EAN: | 8592753038420 |
| Cod produs: | 19562 |
| Material: | 100% Poliester |
| Lățime: | 48 cm |
| Înălțime: | 55 cm |
| Culoare: | Mov |
| Licență: | Frozen |
| Categorie de vârstă: | 3-8 |
| Greutate: | 0,096 kg |
| Conținutul pachetului: | 1 buc |
| Site-ul producătorului: | Javoli |
| EAN: | 8592753038420 |
| Cod produs: | 19562 |
| Material: | 100% Poliester |
| Lățime: | 48 cm |
| Înălțime: | 55 cm |
| Culoare: | Mov |
| Licență: | Frozen |
| Categorie de vârstă: | 3-8 |
| Greutate: | 0,096 kg |
| Conținutul pachetului: | 1 buc |
| Site-ul producătorului: | Javoli |
47,78 lei incl. TVA
52,25 lei incl. TVA
45,68 lei incl. TVA
48,57 lei incl. TVA
48,57 lei incl. TVA
48,57 lei incl. TVA
48,57 lei incl. TVA
48,57 lei incl. TVA
45,68 lei incl. TVA
45,68 lei incl. TVA
49,62 lei incl. TVA
45,16 lei incl. TVA
48,57 lei incl. TVA
53,55 lei incl. TVA
53,55 lei incl. TVA
51,72 lei incl. TVA
45,68 lei incl. TVA
53,55 lei incl. TVA
53,55 lei incl. TVA
53,55 lei incl. TVA
53,55 lei incl. TVA
53,55 lei incl. TVA
47,78 lei incl. TVA
47,78 lei incl. TVA
47,78 lei incl. TVA
47,78 lei incl. TVA
47,78 lei incl. TVA
40,43 lei incl. TVA
40,43 lei incl. TVA
46,73 lei incl. TVA
44,11 lei incl. TVA
53,55 lei incl. TVA
44,11 lei incl. TVA
49,62 lei incl. TVA
Comentariu nou