Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645290730 |
| Termékkód: | 15756 |
| Gyártási kód: | 421-3064 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 37 cm |
| Magasság: | 44 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Skooter |
| Súly: | 0,090 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645290730 |
| Termékkód: | 15756 |
| Gyártási kód: | 421-3064 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 37 cm |
| Magasság: | 44 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Skooter |
| Súly: | 0,090 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
2 540 Ft Áfá - val
1 950 Ft Áfá - val
2 160 Ft Áfá - val
2 350 Ft Áfá - val
2 090 Ft Áfá - val
2 030 Ft Áfá - val
2 430 Ft Áfá - val
2 870 Ft Áfá - val
2 490 Ft Áfá - val
2 980 Ft Áfá - val
2 930 Ft Áfá - val
2 270 Ft Áfá - val
3 060 Ft Áfá - val
2 720 Ft Áfá - val
3 330 Ft Áfá - val
2 490 Ft Áfá - val
2 930 Ft Áfá - val Árengedmény 15%
2 950 Ft Áfá - val
2 910 Ft Áfá - val
2 910 Ft Áfá - val
2 950 Ft Áfá - val
2 950 Ft Áfá - val
Új hozzászólás