Kiegészítő információk
| EAN: | 4029811441525 |
| Termékkód: | 16226 |
| Anyag: | Fém |
| Szélesség: | 4,5 cm |
| Magasság: | 4,5 cm |
| Szín: | Arany |
| Súly: | 0,036 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811441525 |
| Termékkód: | 16226 |
| Anyag: | Fém |
| Szélesség: | 4,5 cm |
| Magasság: | 4,5 cm |
| Szín: | Arany |
| Súly: | 0,036 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Out Of The Blue |
940 Ft Áfá - val
1 970 Ft Áfá - val
9 160 Ft Áfá - val
26 670 Ft Áfá - val
27 490 Ft Áfá - val Árengedmény 3%
5 610 Ft Áfá - val
9 160 Ft Áfá - val
9 160 Ft Áfá - val
Új hozzászólás