Kiegészítő információk
| EAN: | 5907609471680 |
| Termékkód: | 16654 |
| Anyag: | 100% Poliészter, Fém, Műanyag |
| Szélesség: | 60 cm |
| Magasság: | 87 cm |
| Mélység: | 60 cm |
| Átmérő: | 60 cm |
| Szín: | Ezüst |
| Súly: | 0,330 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Gadget Master |
| EAN: | 5907609471680 |
| Termékkód: | 16654 |
| Anyag: | 100% Poliészter, Fém, Műanyag |
| Szélesség: | 60 cm |
| Magasság: | 87 cm |
| Mélység: | 60 cm |
| Átmérő: | 60 cm |
| Szín: | Ezüst |
| Súly: | 0,330 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Gadget Master |
4 860 Ft Áfá - val
4 860 Ft Áfá - val
4 860 Ft Áfá - val
5 490 Ft Áfá - val
8 480 Ft Áfá - val
6 080 Ft Áfá - val
6 960 Ft Áfá - val
6 960 Ft Áfá - val
6 960 Ft Áfá - val
4 860 Ft Áfá - val
10 520 Ft Áfá - val
10 520 Ft Áfá - val
Új hozzászólás