Kiegészítő információk
| EAN: | 8435507800044 |
| Termékkód: | 16696 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 30 cm |
| Magasság: | 40 cm |
| Szín: | Többszínű |
| Licenc: | Shimmer and Shine |
| Súly: | 0,050 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Kids Euroswan |
| EAN: | 8435507800044 |
| Termékkód: | 16696 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 30 cm |
| Magasság: | 40 cm |
| Szín: | Többszínű |
| Licenc: | Shimmer and Shine |
| Súly: | 0,050 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Kids Euroswan |
2 720 Ft Áfá - val
2 350 Ft Áfá - val
2 540 Ft Áfá - val
1 570 Ft Áfá - val
2 270 Ft Áfá - val
1 950 Ft Áfá - val
2 930 Ft Áfá - val
2 490 Ft Áfá - val
2 930 Ft Áfá - val Árengedmény 15%
1 840 Ft Áfá - val
1 840 Ft Áfá - val
3 060 Ft Áfá - val
3 330 Ft Áfá - val
2 980 Ft Áfá - val
2 980 Ft Áfá - val
2 430 Ft Áfá - val
2 870 Ft Áfá - val
2 490 Ft Áfá - val
3 060 Ft Áfá - val
2 950 Ft Áfá - val
2 910 Ft Áfá - val
2 910 Ft Áfá - val
2 950 Ft Áfá - val
2 950 Ft Áfá - val
Új hozzászólás