Kiegészítő információk
| EAN: | 8435507843201 |
| Termékkód: | 16999 |
| Anyag: | 100% Poliészter, Fém, Műanyag |
| Szélesség: | 74 cm |
| Magasság: | 58 cm |
| Mélység: | 74 cm |
| Átmérő: | 74 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Minnie Mouse |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Kids Euroswan |
| EAN: | 8435507843201 |
| Termékkód: | 16999 |
| Anyag: | 100% Poliészter, Fém, Műanyag |
| Szélesség: | 74 cm |
| Magasság: | 58 cm |
| Mélység: | 74 cm |
| Átmérő: | 74 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Minnie Mouse |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Kids Euroswan |
4 350 Ft Áfá - val
3 420 Ft Áfá - val
3 600 Ft Áfá - val
3 630 Ft Áfá - val
3 610 Ft Áfá - val
Új hozzászólás