Kiegészítő információk
| EAN: | 5407010073522 |
| Termékkód: | 19739 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 100 cm |
| Magasság: | 140 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Fireman Sam |
| Súly: | 0,270 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Aymax |
| EAN: | 5407010073522 |
| Termékkód: | 19739 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 100 cm |
| Magasság: | 140 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Fireman Sam |
| Súly: | 0,270 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Aymax |
3 970 Ft Áfá - val
5 130 Ft Áfá - val
3 780 Ft Áfá - val
3 970 Ft Áfá - val
3 970 Ft Áfá - val
3 970 Ft Áfá - val
2 040 Ft Áfá - val
3 970 Ft Áfá - val
4 470 Ft Áfá - val
3 970 Ft Áfá - val
3 240 Ft Áfá - val
3 970 Ft Áfá - val
3 970 Ft Áfá - val
3 970 Ft Áfá - val
3 660 Ft Áfá - val
5 770 Ft Áfá - val
5 770 Ft Áfá - val
4 050 Ft Áfá - val
5 340 Ft Áfá - val
4 710 Ft Áfá - val
3 990 Ft Áfá - val
5 340 Ft Áfá - val
3 010 Ft Áfá - val
3 660 Ft Áfá - val
5 340 Ft Áfá - val
5 340 Ft Áfá - val
6 090 Ft Áfá - val
Új hozzászólás