Kiegészítő információk
| EAN: | 8592539285123 |
| Termékkód: | 756 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 56 cm |
| Magasság: | 73 cm |
| Szín: | Barna, Zöld |
| Súly: | 0,100 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Divja |
| EAN: | 8592539285123 |
| Termékkód: | 756 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 56 cm |
| Magasság: | 73 cm |
| Szín: | Barna, Zöld |
| Súly: | 0,100 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Divja |
3 730 Ft Áfá - val
3 730 Ft Áfá - val
3 730 Ft Áfá - val
3 730 Ft Áfá - val
3 730 Ft Áfá - val
3 730 Ft Áfá - val
3 730 Ft Áfá - val
3 730 Ft Áfá - val
3 730 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 730 Ft Áfá - val
3 730 Ft Áfá - val
3 730 Ft Áfá - val
3 730 Ft Áfá - val
8 990 Ft Áfá - val
3 480 Ft Áfá - val
3 730 Ft Áfá - val
Új hozzászólás