Kiegészítő információk
| EAN: | 4029811318032 |
| Termékkód: | 10998 |
| Gyártási kód: | 93/2056 |
| Anyag: | Fa, Üveg |
| Szélesség: | 45 cm |
| Magasság: | 7 cm |
| Mélység: | 6 cm |
| Szín: | Barna |
| Súly: | 0,470 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811318032 |
| Termékkód: | 10998 |
| Gyártási kód: | 93/2056 |
| Anyag: | Fa, Üveg |
| Szélesség: | 45 cm |
| Magasság: | 7 cm |
| Mélység: | 6 cm |
| Szín: | Barna |
| Súly: | 0,470 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Out Of The Blue |
7 530 Ft Áfá - val
5 590 Ft Áfá - val
6 440 Ft Áfá - val
6 440 Ft Áfá - val
6 440 Ft Áfá - val
6 440 Ft Áfá - val
5 240 Ft Áfá - val
Új hozzászólás