Kiegészítő információk
| EAN: | 5906660860808 |
| Termékkód: | 15415 |
| Gyártási kód: | GAD01662 |
| Anyag: | Rozsdamentes acél, Műanyag |
| Szélesség: | 4,5 cm |
| Magasság: | 7,2 cm |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 0,066 kg |
| Űrtartalom: | 50 ml |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Froster |
| EAN: | 5906660860808 |
| Termékkód: | 15415 |
| Gyártási kód: | GAD01662 |
| Anyag: | Rozsdamentes acél, Műanyag |
| Szélesség: | 4,5 cm |
| Magasság: | 7,2 cm |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 0,066 kg |
| Űrtartalom: | 50 ml |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Froster |
1 600 Ft Áfá - val
5 590 Ft Áfá - val
6 120 Ft Áfá - val
Új hozzászólás