Kiegészítő információk
| EAN: | 5906660866329 |
| Termékkód: | 14650 |
| Gyártási kód: | GAD02757 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 61 cm |
| Magasság: | 70 cm |
| Szín: | Fekete |
| Nyelvi verzió: | Angol |
| Súly: | 0,260 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Froster |
| EAN: | 5906660866329 |
| Termékkód: | 14650 |
| Gyártási kód: | GAD02757 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 61 cm |
| Magasság: | 70 cm |
| Szín: | Fekete |
| Nyelvi verzió: | Angol |
| Súly: | 0,260 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Froster |
5 570 Ft Áfá - val
5 570 Ft Áfá - val
9 060 Ft Áfá - val
9 060 Ft Áfá - val
9 060 Ft Áfá - val
9 060 Ft Áfá - val
9 060 Ft Áfá - val
9 060 Ft Áfá - val
3 820 Ft Áfá - val
3 820 Ft Áfá - val
9 060 Ft Áfá - val
9 060 Ft Áfá - val
9 060 Ft Áfá - val
3 820 Ft Áfá - val
3 820 Ft Áfá - val
Új hozzászólás