Kiegészítő információk
| EAN: | 5903181042102 |
| Termékkód: | 15505 |
| Anyag: | Rozsdamentes acél, Műanyag |
| Szélesség: | 8 cm |
| Magasság: | 17 cm |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 0,530 kg |
| Űrtartalom: | 300 ml |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Gadget Master |
| EAN: | 5903181042102 |
| Termékkód: | 15505 |
| Anyag: | Rozsdamentes acél, Műanyag |
| Szélesség: | 8 cm |
| Magasság: | 17 cm |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 0,530 kg |
| Űrtartalom: | 300 ml |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Gadget Master |
6 080 Ft Áfá - val
5 590 Ft Áfá - val
7 250 Ft Áfá - val
4 290 Ft Áfá - val
4 570 Ft Áfá - val
5 850 Ft Áfá - val
6 050 Ft Áfá - val
5 450 Ft Áfá - val
2 490 Ft Áfá - val
Új hozzászólás