Kiegészítő információk
| EAN: | 5903181048272 |
| Termékkód: | 5933 |
| Anyag: | Porcelán |
| Szélesség: | 8 cm |
| Magasság: | 12,2 cm |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 0,426 kg |
| Űrtartalom: | 450 ml |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Gadget Master |
| EAN: | 5903181048272 |
| Termékkód: | 5933 |
| Anyag: | Porcelán |
| Szélesség: | 8 cm |
| Magasság: | 12,2 cm |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 0,426 kg |
| Űrtartalom: | 450 ml |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Gadget Master |
4 580 Ft Áfá - val
7 750 Ft Áfá - val
2 690 Ft Áfá - val
Új hozzászólás