Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645270008 |
| Termékkód: | 17263 |
| Gyártási kód: | 037-0532 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 29 cm |
| Magasság: | 39 cm |
| Mélység: | 16 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Milky Kiss |
| Súly: | 0,438 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645270008 |
| Termékkód: | 17263 |
| Gyártási kód: | 037-0532 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 29 cm |
| Magasság: | 39 cm |
| Mélység: | 16 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Milky Kiss |
| Súly: | 0,438 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
3 960 Ft Áfá - val
4 350 Ft Áfá - val
5 560 Ft Áfá - val
5 950 Ft Áfá - val
8 470 Ft Áfá - val
5 500 Ft Áfá - val
6 880 Ft Áfá - val Árengedmény 20%
7 740 Ft Áfá - val
6 860 Ft Áfá - val
7 850 Ft Áfá - val
11 740 Ft Áfá - val
11 740 Ft Áfá - val
6 940 Ft Áfá - val
9 640 Ft Áfá - val
6 140 Ft Áfá - val
4 830 Ft Áfá - val
6 900 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
7 700 Ft Áfá - val
9 700 Ft Áfá - val
9 700 Ft Áfá - val
8 780 Ft Áfá - val
8 780 Ft Áfá - val
7 540 Ft Áfá - val
Új hozzászólás