Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645299061 |
| Termékkód: | 18698 |
| Gyártási kód: | 037-3799 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 26 cm |
| Magasság: | 37 cm |
| Mélység: | 12 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Milky Kiss |
| Súly: | 0,290 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645299061 |
| Termékkód: | 18698 |
| Gyártási kód: | 037-3799 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 26 cm |
| Magasság: | 37 cm |
| Mélység: | 12 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Milky Kiss |
| Súly: | 0,290 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
8 470 Ft Áfá - val
4 350 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
5 500 Ft Áfá - val
6 880 Ft Áfá - val Árengedmény 20%
4 350 Ft Áfá - val
6 710 Ft Áfá - val
6 300 Ft Áfá - val
4 760 Ft Áfá - val
6 100 Ft Áfá - val
6 860 Ft Áfá - val
7 850 Ft Áfá - val
11 740 Ft Áfá - val
11 740 Ft Áfá - val
6 940 Ft Áfá - val
9 640 Ft Áfá - val
6 140 Ft Áfá - val
4 830 Ft Áfá - val
6 900 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
7 700 Ft Áfá - val
9 700 Ft Áfá - val
8 780 Ft Áfá - val
8 780 Ft Áfá - val
7 540 Ft Áfá - val
Új hozzászólás