Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645303799 |
| Termékkód: | 18713 |
| Gyártási kód: | 428-4246 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 25 cm |
| Magasság: | 30 cm |
| Mélység: | 11 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Pret |
| Súly: | 0,238 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645303799 |
| Termékkód: | 18713 |
| Gyártási kód: | 428-4246 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 25 cm |
| Magasság: | 30 cm |
| Mélység: | 11 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Pret |
| Súly: | 0,238 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
6 650 Ft Áfá - val
4 720 Ft Áfá - val
8 410 Ft Áfá - val
6 250 Ft Áfá - val
6 060 Ft Áfá - val
6 090 Ft Áfá - val
5 520 Ft Áfá - val
6 130 Ft Áfá - val
5 900 Ft Áfá - val
5 570 Ft Áfá - val
6 560 Ft Áfá - val Árengedmény 15%
6 090 Ft Áfá - val
6 000 Ft Áfá - val
6 000 Ft Áfá - val
6 060 Ft Áfá - val
5 610 Ft Áfá - val
6 130 Ft Áfá - val
6 130 Ft Áfá - val
6 400 Ft Áfá - val
8 620 Ft Áfá - val
3 240 Ft Áfá - val
6 090 Ft Áfá - val
6 090 Ft Áfá - val
6 090 Ft Áfá - val
5 630 Ft Áfá - val
6 250 Ft Áfá - val
Új hozzászólás