Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645294516 |
| Termékkód: | 18638 |
| Gyártási kód: | 428-3450 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 25 cm |
| Magasság: | 30 cm |
| Mélység: | 11 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Pret |
| Súly: | 0,260 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645294516 |
| Termékkód: | 18638 |
| Gyártási kód: | 428-3450 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 25 cm |
| Magasság: | 30 cm |
| Mélység: | 11 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Pret |
| Súly: | 0,260 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
6 100 Ft Áfá - val
8 470 Ft Áfá - val
6 300 Ft Áfá - val
6 710 Ft Áfá - val
6 100 Ft Áfá - val
6 040 Ft Áfá - val
6 040 Ft Áfá - val
6 140 Ft Áfá - val
5 620 Ft Áfá - val
6 610 Ft Áfá - val Árengedmény 15%
5 950 Ft Áfá - val
6 180 Ft Áfá - val
5 560 Ft Áfá - val
6 140 Ft Áfá - val
7 740 Ft Áfá - val
6 860 Ft Áfá - val
5 030 Ft Áfá - val
5 660 Ft Áfá - val
6 180 Ft Áfá - val
6 180 Ft Áfá - val
6 450 Ft Áfá - val
8 690 Ft Áfá - val
3 270 Ft Áfá - val
6 140 Ft Áfá - val
6 140 Ft Áfá - val
6 140 Ft Áfá - val
5 680 Ft Áfá - val
6 300 Ft Áfá - val
Új hozzászólás