Kiegészítő információk
| EAN: | 8445484164862 |
| Termékkód: | 18944 |
| Gyártási kód: | 2300005363 |
| Anyag: | 100% Poliészter, PVC |
| Méret: | 28 |
| Lábhossz: | 189,6 mm (EU 28, UK 10) |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Mickey Mouse |
| Súly: | 0,570 kg |
| Csomag tartalma: | 2 db |
| A gyártó honlapja: | Cerda |
| EAN: | 8445484164862 |
| Termékkód: | 18944 |
| Gyártási kód: | 2300005363 |
| Anyag: | 100% Poliészter, PVC |
| Méret: | 28 |
| Lábhossz: | 189,6 mm (EU 28, UK 10) |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Mickey Mouse |
| Súly: | 0,570 kg |
| Csomag tartalma: | 2 db |
| A gyártó honlapja: | Cerda |
6 690 Ft Áfá - val
7 120 Ft Áfá - val
6 690 Ft Áfá - val
7 120 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
6 690 Ft Áfá - val
6 690 Ft Áfá - val
6 690 Ft Áfá - val
6 690 Ft Áfá - val
6 690 Ft Áfá - val
6 690 Ft Áfá - val
6 690 Ft Áfá - val
6 690 Ft Áfá - val
6 690 Ft Áfá - val
Új hozzászólás