Kiegészítő információk
| EAN: | 8445484035674 |
| Termékkód: | 18916 |
| Gyártási kód: | 2300005023 |
| Anyag: | 100% Poliészter, PVC |
| Méret: | 26 |
| Lábhossz: | 176,2 mm (EU 26, UK 9) |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Avengers |
| Súly: | 0,455 kg |
| Csomag tartalma: | 2 db |
| A gyártó honlapja: | Cerda |
| EAN: | 8445484035674 |
| Termékkód: | 18916 |
| Gyártási kód: | 2300005023 |
| Anyag: | 100% Poliészter, PVC |
| Méret: | 26 |
| Lábhossz: | 176,2 mm (EU 26, UK 9) |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Avengers |
| Súly: | 0,455 kg |
| Csomag tartalma: | 2 db |
| A gyártó honlapja: | Cerda |
6 690 Ft Áfá - val
6 690 Ft Áfá - val
7 120 Ft Áfá - val
7 120 Ft Áfá - val
8 370 Ft Áfá - val
7 950 Ft Áfá - val
6 690 Ft Áfá - val
7 120 Ft Áfá - val
7 120 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
6 690 Ft Áfá - val
6 690 Ft Áfá - val
6 690 Ft Áfá - val
6 690 Ft Áfá - val
6 690 Ft Áfá - val
6 690 Ft Áfá - val
6 690 Ft Áfá - val
Új hozzászólás