Kiegészítő információk
| EAN: | 8445484190687 |
| Termékkód: | 19033 |
| Gyártási kód: | 2300005364 |
| Anyag: | 100% Poliészter, PVC |
| Méret: | 24 |
| Lábhossz: | 162,8 mm (EU 24, UK 7) |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Spiderman |
| Súly: | 0,454 kg |
| Csomag tartalma: | 2 db |
| A gyártó honlapja: | Cerda |
| EAN: | 8445484190687 |
| Termékkód: | 19033 |
| Gyártási kód: | 2300005364 |
| Anyag: | 100% Poliészter, PVC |
| Méret: | 24 |
| Lábhossz: | 162,8 mm (EU 24, UK 7) |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Spiderman |
| Súly: | 0,454 kg |
| Csomag tartalma: | 2 db |
| A gyártó honlapja: | Cerda |
6 280 Ft Áfá - val
6 280 Ft Áfá - val
6 280 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
7 120 Ft Áfá - val
6 280 Ft Áfá - val
Új hozzászólás