Kiegészítő információk
| EAN: | 5903181048739 |
| Termékkód: | 19088 |
| Anyag: | Üveg |
| Szélesség: | 8 cm |
| Magasság: | 21 cm |
| Szín: | Színtelen |
| Súly: | 1,200 kg |
| Űrtartalom: | 620 ml |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Gadget Master |
| EAN: | 5903181048739 |
| Termékkód: | 19088 |
| Anyag: | Üveg |
| Szélesség: | 8 cm |
| Magasság: | 21 cm |
| Szín: | Színtelen |
| Súly: | 1,200 kg |
| Űrtartalom: | 620 ml |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Gadget Master |
3 810 Ft Áfá - val
4 350 Ft Áfá - val
1 700 Ft Áfá - val
4 460 Ft Áfá - val
5 930 Ft Áfá - val
4 770 Ft Áfá - val
5 760 Ft Áfá - val
11 440 Ft Áfá - val
Új hozzászólás