Kiegészítő információk
| EAN: | 5903181010057 |
| Termékkód: | 15524 |
| Anyag: | Üveg |
| Szélesség: | 9,6 cm |
| Magasság: | 16,5 cm |
| Mélység: | 9,6 cm |
| Szín: | Színtelen |
| Súly: | 0,436 kg |
| Űrtartalom: | 600 ml |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Gadget Master |
| EAN: | 5903181010057 |
| Termékkód: | 15524 |
| Anyag: | Üveg |
| Szélesség: | 9,6 cm |
| Magasság: | 16,5 cm |
| Mélység: | 9,6 cm |
| Szín: | Színtelen |
| Súly: | 0,436 kg |
| Űrtartalom: | 600 ml |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Gadget Master |
1 700 Ft Áfá - val
4 350 Ft Áfá - val
4 640 Ft Áfá - val
3 810 Ft Áfá - val
5 280 Ft Áfá - val
4 890 Ft Áfá - val
5 930 Ft Áfá - val
4 770 Ft Áfá - val
5 760 Ft Áfá - val
11 440 Ft Áfá - val
Új hozzászólás