Kiegészítő információk
| EAN: | 8592753033128 |
| Termékkód: | 19295 |
| Gyártási kód: | 22PN211 |
| Anyag: | 100% Pamut |
| Szélesség: | 50 cm |
| Magasság: | 115 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Princess |
| Súly: | 0,250 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Jerry Fabrics |
| EAN: | 8592753033128 |
| Termékkód: | 19295 |
| Gyártási kód: | 22PN211 |
| Anyag: | 100% Pamut |
| Szélesség: | 50 cm |
| Magasság: | 115 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Princess |
| Súly: | 0,250 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Jerry Fabrics |
5 850 Ft Áfá - val
6 010 Ft Áfá - val
5 990 Ft Áfá - val
6 240 Ft Áfá - val
4 290 Ft Áfá - val
4 290 Ft Áfá - val
3 520 Ft Áfá - val
4 400 Ft Áfá - val Árengedmény 20%
6 010 Ft Áfá - val
5 530 Ft Áfá - val
5 530 Ft Áfá - val
4 160 Ft Áfá - val
4 900 Ft Áfá - val Árengedmény 15%
4 940 Ft Áfá - val
5 030 Ft Áfá - val
5 070 Ft Áfá - val
5 180 Ft Áfá - val
5 410 Ft Áfá - val
5 720 Ft Áfá - val
5 720 Ft Áfá - val
5 720 Ft Áfá - val
5 720 Ft Áfá - val
3 730 Ft Áfá - val
3 770 Ft Áfá - val
3 830 Ft Áfá - val
3 920 Ft Áfá - val
4 440 Ft Áfá - val
4 670 Ft Áfá - val
4 670 Ft Áfá - val
4 670 Ft Áfá - val
4 670 Ft Áfá - val
4 670 Ft Áfá - val
4 670 Ft Áfá - val
4 670 Ft Áfá - val
6 010 Ft Áfá - val
Új hozzászólás