Kiegészítő információk
| EAN: | 8435631344674 |
| Termékkód: | 19307 |
| Anyag: | 100% Pamut |
| Szélesség: | 55 cm |
| Magasság: | 110 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Paw Patrol |
| Súly: | 0,290 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Faro Tekstylia |
| EAN: | 8435631344674 |
| Termékkód: | 19307 |
| Anyag: | 100% Pamut |
| Szélesség: | 55 cm |
| Magasság: | 110 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Paw Patrol |
| Súly: | 0,290 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Faro Tekstylia |
5 070 Ft Áfá - val
6 060 Ft Áfá - val
3 550 Ft Áfá - val
4 440 Ft Áfá - val Árengedmény 20%
5 570 Ft Áfá - val
4 200 Ft Áfá - val
4 940 Ft Áfá - val Árengedmény 15%
4 320 Ft Áfá - val
6 060 Ft Áfá - val
5 570 Ft Áfá - val
4 320 Ft Áfá - val
4 700 Ft Áfá - val
5 900 Ft Áfá - val
6 040 Ft Áfá - val
6 290 Ft Áfá - val
5 770 Ft Áfá - val
5 230 Ft Áfá - val
6 060 Ft Áfá - val
5 070 Ft Áfá - val
3 760 Ft Áfá - val
3 800 Ft Áfá - val
3 950 Ft Áfá - val
5 770 Ft Áfá - val
3 860 Ft Áfá - val
5 460 Ft Áfá - val
5 110 Ft Áfá - val
5 770 Ft Áfá - val
4 980 Ft Áfá - val
5 770 Ft Áfá - val
4 700 Ft Áfá - val
4 700 Ft Áfá - val
4 700 Ft Áfá - val
4 700 Ft Áfá - val
Új hozzászólás