Kiegészítő információk
| EAN: | 5905742040817 |
| Termékkód: | 19718 |
| Anyag: | 100% Pamut |
| Szélesség: | 70 cm |
| Magasság: | 140 cm |
| Szín: | Többszínű |
| Licenc: | Bing |
| Súly: | 0,300 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Carbotex |
| EAN: | 5905742040817 |
| Termékkód: | 19718 |
| Anyag: | 100% Pamut |
| Szélesség: | 70 cm |
| Magasság: | 140 cm |
| Szín: | Többszínű |
| Licenc: | Bing |
| Súly: | 0,300 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Carbotex |
4 980 Ft Áfá - val
3 480 Ft Áfá - val
4 980 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
4 720 Ft Áfá - val
4 720 Ft Áfá - val
4 980 Ft Áfá - val
3 980 Ft Áfá - val
4 980 Ft Áfá - val Árengedmény 20%
4 670 Ft Áfá - val
4 670 Ft Áfá - val
4 720 Ft Áfá - val
4 720 Ft Áfá - val
4 980 Ft Áfá - val
4 980 Ft Áfá - val
4 720 Ft Áfá - val
7 410 Ft Áfá - val
5 050 Ft Áfá - val
5 380 Ft Áfá - val
5 900 Ft Áfá - val
5 520 Ft Áfá - val
5 840 Ft Áfá - val
5 590 Ft Áfá - val
6 020 Ft Áfá - val
Új hozzászólás