Kiegészítő információk
| EAN: | 5904302582699 |
| Termékkód: | 19719 |
| Anyag: | 100% Pamut |
| Szélesség: | 70 cm |
| Magasság: | 140 cm |
| Szín: | Többszínű |
| Licenc: | Fireman Sam |
| Súly: | 0,300 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Carbotex |
| EAN: | 5904302582699 |
| Termékkód: | 19719 |
| Anyag: | 100% Pamut |
| Szélesség: | 70 cm |
| Magasság: | 140 cm |
| Szín: | Többszínű |
| Licenc: | Fireman Sam |
| Súly: | 0,300 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Carbotex |
4 720 Ft Áfá - val
4 670 Ft Áfá - val
5 630 Ft Áfá - val
6 440 Ft Áfá - val
6 400 Ft Áfá - val
4 700 Ft Áfá - val
5 690 Ft Áfá - val
6 350 Ft Áfá - val
6 440 Ft Áfá - val
4 980 Ft Áfá - val
5 050 Ft Áfá - val
3 590 Ft Áfá - val
5 130 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
6 440 Ft Áfá - val
6 440 Ft Áfá - val
6 440 Ft Áfá - val
6 250 Ft Áfá - val
5 520 Ft Áfá - val
4 720 Ft Áfá - val
6 400 Ft Áfá - val
6 250 Ft Áfá - val
6 440 Ft Áfá - val
7 100 Ft Áfá - val
6 290 Ft Áfá - val
5 190 Ft Áfá - val
3 480 Ft Áfá - val
4 980 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
6 380 Ft Áfá - val
6 210 Ft Áfá - val
4 980 Ft Áfá - val
Új hozzászólás