Kiegészítő információk
| EAN: | 8592539197556 |
| Termékkód: | 6508 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 36 cm |
| Magasság: | 30 cm |
| Szín: | Narancssárga |
| Súly: | 0,320 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Divja |
| EAN: | 8592539197556 |
| Termékkód: | 6508 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 36 cm |
| Magasság: | 30 cm |
| Szín: | Narancssárga |
| Súly: | 0,320 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Divja |
7 040 Ft Áfá - val
4 110 Ft Áfá - val
4 670 Ft Áfá - val
6 870 Ft Áfá - val
3 140 Ft Áfá - val
5 870 Ft Áfá - val
4 510 Ft Áfá - val
5 720 Ft Áfá - val
4 900 Ft Áfá - val
11 340 Ft Áfá - val
Új hozzászólás