Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645233294 |
| Termékkód: | 16223 |
| Gyártási kód: | 720-7160 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 25 cm |
| Magasság: | 31 cm |
| Mélység: | 10 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Finding Dory |
| Súly: | 0,188 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645233294 |
| Termékkód: | 16223 |
| Gyártási kód: | 720-7160 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 25 cm |
| Magasság: | 31 cm |
| Mélység: | 10 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Finding Dory |
| Súly: | 0,188 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
2 080 Ft Áfá - val
2 080 Ft Áfá - val
1 630 Ft Áfá - val
3 780 Ft Áfá - val
2 510 Ft Áfá - val
3 780 Ft Áfá - val
3 180 Ft Áfá - val
2 430 Ft Áfá - val
2 080 Ft Áfá - val
Új hozzászólás