Kiegészítő információk
| EAN: | 5055114358726 |
| Termékkód: | 16138 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 27 cm |
| Magasság: | 31 cm |
| Mélység: | 10 cm |
| Szín: | Fekete, Sárga |
| Licenc: | Minions |
| Súly: | 0,260 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Sambro |
| EAN: | 5055114358726 |
| Termékkód: | 16138 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 27 cm |
| Magasság: | 31 cm |
| Mélység: | 10 cm |
| Szín: | Fekete, Sárga |
| Licenc: | Minions |
| Súly: | 0,260 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Sambro |
5 690 Ft Áfá - val
1 550 Ft Áfá - val
2 310 Ft Áfá - val
6 610 Ft Áfá - val
3 110 Ft Áfá - val
4 280 Ft Áfá - val
2 780 Ft Áfá - val
2 390 Ft Áfá - val
2 270 Ft Áfá - val
2 550 Ft Áfá - val
1 980 Ft Áfá - val
5 870 Ft Áfá - val
5 870 Ft Áfá - val
1 980 Ft Áfá - val
6 760 Ft Áfá - val
6 760 Ft Áfá - val
Új hozzászólás