Kiegészítő információk
| EAN: | 8435507849661 |
| Termékkód: | 16196 |
| Anyag: | 100% Poliészter, Műanyag |
| Szélesség: | 23 cm |
| Magasság: | 29 cm |
| Mélység: | 8 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Minnie Mouse |
| Súly: | 0,126 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Kids Euroswan |
| EAN: | 8435507849661 |
| Termékkód: | 16196 |
| Anyag: | 100% Poliészter, Műanyag |
| Szélesség: | 23 cm |
| Magasság: | 29 cm |
| Mélység: | 8 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Minnie Mouse |
| Súly: | 0,126 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Kids Euroswan |
3 330 Ft Áfá - val
6 200 Ft Áfá - val
3 100 Ft Áfá - val
6 200 Ft Áfá - val Árengedmény 50%
2 980 Ft Áfá - val
4 650 Ft Áfá - val
5 850 Ft Áfá - val
5 640 Ft Áfá - val
5 010 Ft Áfá - val
5 850 Ft Áfá - val
2 740 Ft Áfá - val
6 640 Ft Áfá - val
2 980 Ft Áfá - val
2 350 Ft Áfá - val
3 630 Ft Áfá - val
5 180 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
3 060 Ft Áfá - val
3 500 Ft Áfá - val
5 680 Ft Áfá - val
6 160 Ft Áfá - val
11 060 Ft Áfá - val
8 400 Ft Áfá - val
1 950 Ft Áfá - val
5 300 Ft Áfá - val
Új hozzászólás