Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645236219 |
| Termékkód: | 17206 |
| Gyártási kód: | 580-7292 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 23 cm |
| Magasság: | 31 cm |
| Mélység: | 9 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Minions |
| Súly: | 0,214 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645236219 |
| Termékkód: | 17206 |
| Gyártási kód: | 580-7292 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 23 cm |
| Magasság: | 31 cm |
| Mélység: | 9 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Minions |
| Súly: | 0,214 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
3 780 Ft Áfá - val
1 630 Ft Áfá - val
2 080 Ft Áfá - val
4 570 Ft Áfá - val
5 940 Ft Áfá - val
3 450 Ft Áfá - val
8 250 Ft Áfá - val
3 180 Ft Áfá - val
6 470 Ft Áfá - val
3 550 Ft Áfá - val
3 260 Ft Áfá - val
2 940 Ft Áfá - val
7 100 Ft Áfá - val
7 100 Ft Áfá - val
5 000 Ft Áfá - val
4 860 Ft Áfá - val
3 180 Ft Áfá - val
Új hozzászólás