Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645304673 |
| Termékkód: | 18873 |
| Gyártási kód: | 785-4341 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 22 cm |
| Magasság: | 29 cm |
| Mélység: | 9 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Frozen |
| Súly: | 0,170 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645304673 |
| Termékkód: | 18873 |
| Gyártási kód: | 785-4341 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 22 cm |
| Magasság: | 29 cm |
| Mélység: | 9 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Frozen |
| Súly: | 0,170 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
2 390 Ft Áfá - val
5 010 Ft Áfá - val
7 150 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
3 030 Ft Áfá - val
5 290 Ft Áfá - val
5 970 Ft Áfá - val
4 280 Ft Áfá - val
4 720 Ft Áfá - val
5 560 Ft Áfá - val
6 980 Ft Áfá - val
7 810 Ft Áfá - val
3 500 Ft Áfá - val
6 200 Ft Áfá - val
Új hozzászólás