Kiegészítő információk
| EAN: | 8592753023273 |
| Termékkód: | 17310 |
| Anyag: | 100% Pamut |
| Szélesség: | 70 cm |
| Magasság: | 140 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Marie |
| Súly: | 0,300 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Jerry Fabrics |
| EAN: | 8592753023273 |
| Termékkód: | 17310 |
| Anyag: | 100% Pamut |
| Szélesség: | 70 cm |
| Magasság: | 140 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Marie |
| Súly: | 0,300 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Jerry Fabrics |
5 920 Ft Áfá - val
5 110 Ft Áfá - val
5 110 Ft Áfá - val
6 290 Ft Áfá - val
3 040 Ft Áfá - val
5 070 Ft Áfá - val Árengedmény 40%
4 940 Ft Áfá - val
6 440 Ft Áfá - val
6 440 Ft Áfá - val
6 440 Ft Áfá - val
5 050 Ft Áfá - val
6 440 Ft Áfá - val
5 050 Ft Áfá - val
4 550 Ft Áfá - val
4 550 Ft Áfá - val
4 900 Ft Áfá - val
5 590 Ft Áfá - val
5 770 Ft Áfá - val
4 670 Ft Áfá - val
4 700 Ft Áfá - val
5 520 Ft Áfá - val
6 250 Ft Áfá - val
6 440 Ft Áfá - val
4 980 Ft Áfá - val
4 670 Ft Áfá - val
4 720 Ft Áfá - val
4 590 Ft Áfá - val
5 090 Ft Áfá - val
6 210 Ft Áfá - val
Új hozzászólás