Kiegészítő információk
| EAN: | 8427934826957 |
| Termékkód: | 17472 |
| Anyag: | 100% Poliészter, Műanyag |
| Szélesség: | 25 cm |
| Magasság: | 31 cm |
| Mélység: | 10 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Minnie Mouse |
| Súly: | 0,260 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Cerda |
| EAN: | 8427934826957 |
| Termékkód: | 17472 |
| Anyag: | 100% Poliészter, Műanyag |
| Szélesség: | 25 cm |
| Magasság: | 31 cm |
| Mélység: | 10 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Minnie Mouse |
| Súly: | 0,260 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Cerda |
5 950 Ft Áfá - val
5 950 Ft Áfá - val
5 090 Ft Áfá - val
5 730 Ft Áfá - val
8 750 Ft Áfá - val
4 860 Ft Áfá - val
3 030 Ft Áfá - val
3 150 Ft Áfá - val
6 300 Ft Áfá - val Árengedmény 50%
3 690 Ft Áfá - val
5 270 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
5 870 Ft Áfá - val
3 110 Ft Áfá - val
3 560 Ft Áfá - val
5 770 Ft Áfá - val
6 260 Ft Áfá - val
11 230 Ft Áfá - val
1 980 Ft Áfá - val
5 380 Ft Áfá - val
Új hozzászólás