Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645299122 |
| Termékkód: | 18635 |
| Gyártási kód: | 088-3805 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 23 cm |
| Magasság: | 31 cm |
| Mélység: | 9 cm |
| Szín: | Barna |
| Licenc: | Minnie Mouse |
| Súly: | 0,206 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645299122 |
| Termékkód: | 18635 |
| Gyártási kód: | 088-3805 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 23 cm |
| Magasság: | 31 cm |
| Mélység: | 9 cm |
| Szín: | Barna |
| Licenc: | Minnie Mouse |
| Súly: | 0,206 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
3 600 Ft Áfá - val
5 150 Ft Áfá - val
5 730 Ft Áfá - val
5 090 Ft Áfá - val
5 950 Ft Áfá - val
5 950 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
5 730 Ft Áfá - val
3 560 Ft Áfá - val
6 220 Ft Áfá - val
5 770 Ft Áfá - val
6 260 Ft Áfá - val
9 480 Ft Áfá - val
7 700 Ft Áfá - val
8 530 Ft Áfá - val
5 660 Ft Áfá - val
5 660 Ft Áfá - val
5 810 Ft Áfá - val
5 380 Ft Áfá - val
5 810 Ft Áfá - val
9 560 Ft Áfá - val
Új hozzászólás