Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645284067 |
| Termékkód: | 17509 |
| Gyártási kód: | 530-2116 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 25 cm |
| Magasság: | 29 cm |
| Mélység: | 9 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Paw Patrol |
| Súly: | 0,260 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645284067 |
| Termékkód: | 17509 |
| Gyártási kód: | 530-2116 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 25 cm |
| Magasság: | 29 cm |
| Mélység: | 9 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Paw Patrol |
| Súly: | 0,260 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
5 950 Ft Áfá - val
5 170 Ft Áfá - val
8 750 Ft Áfá - val
6 100 Ft Áfá - val
3 030 Ft Áfá - val
4 740 Ft Áfá - val
7 750 Ft Áfá - val
8 530 Ft Áfá - val
5 170 Ft Áfá - val
5 810 Ft Áfá - val
3 010 Ft Áfá - val
5 010 Ft Áfá - val Árengedmény 40%
2 800 Ft Áfá - val
5 560 Ft Áfá - val
6 260 Ft Áfá - val
5 150 Ft Áfá - val
3 600 Ft Áfá - val
6 340 Ft Áfá - val
6 260 Ft Áfá - val
Új hozzászólás