Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645306813 |
| Termékkód: | 19453 |
| Gyártási kód: | 520-4547 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 26 cm |
| Magasság: | 32 cm |
| Mélység: | 11 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Paw Patrol |
| Súly: | 0,260 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645306813 |
| Termékkód: | 19453 |
| Gyártási kód: | 520-4547 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 26 cm |
| Magasság: | 32 cm |
| Mélység: | 11 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Paw Patrol |
| Súly: | 0,260 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
6 090 Ft Áfá - val
3 000 Ft Áfá - val
5 010 Ft Áfá - val Árengedmény 40%
2 910 Ft Áfá - val
4 850 Ft Áfá - val Árengedmény 40%
3 480 Ft Áfá - val
4 970 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
2 790 Ft Áfá - val
7 740 Ft Áfá - val
5 370 Ft Áfá - val
2 790 Ft Áfá - val
6 250 Ft Áfá - val
8 520 Ft Áfá - val
5 550 Ft Áfá - val
5 800 Ft Áfá - val
5 160 Ft Áfá - val
3 590 Ft Áfá - val
5 410 Ft Áfá - val
5 160 Ft Áfá - val
5 940 Ft Áfá - val
8 730 Ft Áfá - val
7 370 Ft Áfá - val
3 590 Ft Áfá - val
8 610 Ft Áfá - val
4 730 Ft Áfá - val
6 320 Ft Áfá - val
5 800 Ft Áfá - val
6 250 Ft Áfá - val
Új hozzászólás