Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645303225 |
| Termékkód: | 18782 |
| Gyártási kód: | 530-4190 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 23 cm |
| Magasság: | 29 cm |
| Mélység: | 8 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Paw Patrol |
| Súly: | 0,240 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645303225 |
| Termékkód: | 18782 |
| Gyártási kód: | 530-4190 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 23 cm |
| Magasság: | 29 cm |
| Mélység: | 8 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Paw Patrol |
| Súly: | 0,240 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
8 680 Ft Áfá - val
5 900 Ft Áfá - val
5 130 Ft Áfá - val
5 380 Ft Áfá - val
6 060 Ft Áfá - val
6 130 Ft Áfá - val
2 890 Ft Áfá - val
4 820 Ft Áfá - val Árengedmény 40%
2 780 Ft Áfá - val
2 780 Ft Áfá - val
5 520 Ft Áfá - val
3 460 Ft Áfá - val
4 940 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
6 210 Ft Áfá - val
5 110 Ft Áfá - val
7 330 Ft Áfá - val
3 570 Ft Áfá - val
6 290 Ft Áfá - val
6 210 Ft Áfá - val
Új hozzászólás