Kiegészítő információk
| EAN: | 4029811452125 |
| Termékkód: | 17532 |
| Gyártási kód: | 144356 |
| Anyag: | Fa, Üveg |
| Szélesség: | 20 cm |
| Magasság: | 20 cm |
| Mélység: | 5 cm |
| Szín: | Barna |
| Nyelvi verzió: | Angol |
| Súly: | 0,450 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811452125 |
| Termékkód: | 17532 |
| Gyártási kód: | 144356 |
| Anyag: | Fa, Üveg |
| Szélesség: | 20 cm |
| Magasság: | 20 cm |
| Mélység: | 5 cm |
| Szín: | Barna |
| Nyelvi verzió: | Angol |
| Súly: | 0,450 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Out Of The Blue |
2 750 Ft Áfá - val
4 300 Ft Áfá - val
3 500 Ft Áfá - val
3 730 Ft Áfá - val
3 730 Ft Áfá - val
3 210 Ft Áfá - val
3 730 Ft Áfá - val
4 900 Ft Áfá - val
Új hozzászólás