Kiegészítő információk
| EAN: | 4029811417148 |
| Termékkód: | 15691 |
| Gyártási kód: | 719205 |
| Anyag: | Kerámia |
| Szélesség: | 15 cm |
| Magasság: | 7 cm |
| Mélység: | 8 cm |
| Szín: | Fehér |
| Nyelvi verzió: | Angol |
| Súly: | 0,363 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811417148 |
| Termékkód: | 15691 |
| Gyártási kód: | 719205 |
| Anyag: | Kerámia |
| Szélesség: | 15 cm |
| Magasság: | 7 cm |
| Mélység: | 8 cm |
| Szín: | Fehér |
| Nyelvi verzió: | Angol |
| Súly: | 0,363 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Out Of The Blue |
4 300 Ft Áfá - val
2 750 Ft Áfá - val
2 660 Ft Áfá - val
3 210 Ft Áfá - val
1 910 Ft Áfá - val
2 750 Ft Áfá - val
3 520 Ft Áfá - val
4 900 Ft Áfá - val
2 600 Ft Áfá - val
3 730 Ft Áfá - val
Új hozzászólás