Kiegészítő információk
| EAN: | 4029811417162 |
| Termékkód: | 15690 |
| Anyag: | Kerámia |
| Szélesség: | 15 cm |
| Magasság: | 13 cm |
| Szín: | Fehér |
| Súly: | 0,440 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811417162 |
| Termékkód: | 15690 |
| Anyag: | Kerámia |
| Szélesség: | 15 cm |
| Magasság: | 13 cm |
| Szín: | Fehér |
| Súly: | 0,440 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Out Of The Blue |
3 500 Ft Áfá - val
4 110 Ft Áfá - val
10 900 Ft Áfá - val
9 510 Ft Áfá - val
2 750 Ft Áfá - val
2 660 Ft Áfá - val
3 210 Ft Áfá - val
1 910 Ft Áfá - val
2 750 Ft Áfá - val
3 520 Ft Áfá - val
3 250 Ft Áfá - val
3 730 Ft Áfá - val
4 900 Ft Áfá - val
2 600 Ft Áfá - val
Új hozzászólás