Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645300132 |
| Termékkód: | 19261 |
| Gyártási kód: | 088-3902 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 23 cm |
| Magasság: | 33 cm |
| Mélység: | 9 cm |
| Szín: | Bézs |
| Licenc: | Minnie Mouse |
| Súly: | 0,320 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645300132 |
| Termékkód: | 19261 |
| Gyártási kód: | 088-3902 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 23 cm |
| Magasság: | 33 cm |
| Mélység: | 9 cm |
| Szín: | Bézs |
| Licenc: | Minnie Mouse |
| Súly: | 0,320 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
11 800 Ft Áfá - val
3 870 Ft Áfá - val
5 530 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
6 020 Ft Áfá - val
6 020 Ft Áfá - val
6 060 Ft Áfá - val
6 530 Ft Áfá - val
6 570 Ft Áfá - val
6 860 Ft Áfá - val
8 080 Ft Áfá - val
9 960 Ft Áfá - val
3 180 Ft Áfá - val
3 260 Ft Áfá - val
3 740 Ft Áfá - val
4 590 Ft Áfá - val
3 550 Ft Áfá - val
3 780 Ft Áfá - val
5 940 Ft Áfá - val
6 100 Ft Áfá - val
5 660 Ft Áfá - val
6 100 Ft Áfá - val
10 040 Ft Áfá - val
Új hozzászólás