Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645306608 |
| Termékkód: | 19384 |
| Gyártási kód: | 200-4526 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 25 cm |
| Magasság: | 30 cm |
| Mélység: | 11 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Spiderman |
| Súly: | 0,290 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645306608 |
| Termékkód: | 19384 |
| Gyártási kód: | 200-4526 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 25 cm |
| Magasság: | 30 cm |
| Mélység: | 11 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Spiderman |
| Súly: | 0,290 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
5 770 Ft Áfá - val
3 010 Ft Áfá - val
3 080 Ft Áfá - val
5 900 Ft Áfá - val
8 780 Ft Áfá - val
6 250 Ft Áfá - val
8 560 Ft Áfá - val
3 430 Ft Áfá - val
2 700 Ft Áfá - val
6 210 Ft Áfá - val
6 210 Ft Áfá - val
6 270 Ft Áfá - val
3 470 Ft Áfá - val
6 620 Ft Áfá - val
Új hozzászólás