Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645312135 |
| Termékkód: | 19471 |
| Gyártási kód: | 760-00036 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 22 cm |
| Magasság: | 31 cm |
| Mélység: | 9 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Cars |
| Súly: | 0,240 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645312135 |
| Termékkód: | 19471 |
| Gyártási kód: | 760-00036 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 22 cm |
| Magasság: | 31 cm |
| Mélység: | 9 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Cars |
| Súly: | 0,240 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
5 710 Ft Áfá - val
6 610 Ft Áfá - val
5 790 Ft Áfá - val
2 550 Ft Áfá - val
3 110 Ft Áfá - val
6 450 Ft Áfá - val
5 810 Ft Áfá - val
3 030 Ft Áfá - val
3 110 Ft Áfá - val
8 840 Ft Áfá - val
5 950 Ft Áfá - val
7 750 Ft Áfá - val
7 230 Ft Áfá - val
Új hozzászólás