Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645298972 |
| Termékkód: | 18434 |
| Gyártási kód: | 200-3788 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 22 cm |
| Magasság: | 29 cm |
| Mélység: | 9 cm |
| Szín: | Kék |
| Súly: | 0,166 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645298972 |
| Termékkód: | 18434 |
| Gyártási kód: | 200-3788 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 22 cm |
| Magasság: | 29 cm |
| Mélység: | 9 cm |
| Szín: | Kék |
| Súly: | 0,166 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
5 900 Ft Áfá - val
3 080 Ft Áfá - val
11 780 Ft Áfá - val
5 680 Ft Áfá - val
9 470 Ft Áfá - val Árengedmény 40%
5 770 Ft Áfá - val
6 400 Ft Áfá - val
8 780 Ft Áfá - val
6 250 Ft Áfá - val
8 560 Ft Áfá - val
3 430 Ft Áfá - val
2 700 Ft Áfá - val
6 210 Ft Áfá - val
6 210 Ft Áfá - val
6 270 Ft Áfá - val
3 470 Ft Áfá - val
6 620 Ft Áfá - val
Új hozzászólás