Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645312449 |
| Termékkód: | 19465 |
| Gyártási kód: | 520-00058 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 23 cm |
| Magasság: | 31 cm |
| Mélység: | 10 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Paw Patrol |
| Súly: | 0,260 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645312449 |
| Termékkód: | 19465 |
| Gyártási kód: | 520-00058 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 23 cm |
| Magasság: | 31 cm |
| Mélység: | 10 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Paw Patrol |
| Súly: | 0,260 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
5 170 Ft Áfá - val
5 150 Ft Áfá - val
5 810 Ft Áfá - val
5 560 Ft Áfá - val
8 530 Ft Áfá - val
6 260 Ft Áfá - val
2 800 Ft Áfá - val
3 010 Ft Áfá - val
5 010 Ft Áfá - val Árengedmény 40%
5 380 Ft Áfá - val
7 750 Ft Áfá - val
2 800 Ft Áfá - val
3 480 Ft Áfá - val
4 980 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
2 920 Ft Áfá - val
4 860 Ft Áfá - val Árengedmény 40%
3 030 Ft Áfá - val
8 750 Ft Áfá - val
5 950 Ft Áfá - val
5 170 Ft Áfá - val
3 600 Ft Áfá - val
8 630 Ft Áfá - val
4 740 Ft Áfá - val
6 340 Ft Áfá - val
5 810 Ft Áfá - val
6 260 Ft Áfá - val
Új hozzászólás