Kiegészítő információk
| EAN: | 8592539192698 |
| Termékkód: | 485 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Magasság: | 28,5 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Súly: | 0,160 kg |
| Csomag tartalma: | 2 db |
| A gyártó honlapja: | Divja |
| EAN: | 8592539192698 |
| Termékkód: | 485 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Magasság: | 28,5 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Súly: | 0,160 kg |
| Csomag tartalma: | 2 db |
| A gyártó honlapja: | Divja |
5 280 Ft Áfá - val
970 Ft Áfá - val
1 820 Ft Áfá - val
4 620 Ft Áfá - val
6 800 Ft Áfá - val
4 620 Ft Áfá - val
4 850 Ft Áfá - val
Belépsz egy olyan oldalra, ahol a termékek értékesítése 18 éves korhoz kötött.
Az oldalra való belépéssel feltétel nélkül elfogadod és megerősíted,
hogy elmúltál 18 éves, és hogy önként lépsz be az oldalra,
valamint hogy nem engeded hozzáférni a kiskorúaknak.
Új hozzászólás