Kiegészítő információk
| EAN: | 8592539115383 |
| Termékkód: | 708 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 35 cm |
| Magasság: | 33 cm |
| Mélység: | 22 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Súly: | 0,540 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Divja |
| EAN: | 8592539115383 |
| Termékkód: | 708 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 35 cm |
| Magasság: | 33 cm |
| Mélység: | 22 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Súly: | 0,540 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Divja |
7 040 Ft Áfá - val
4 670 Ft Áfá - val
4 670 Ft Áfá - val
5 720 Ft Áfá - val
4 290 Ft Áfá - val
12 530 Ft Áfá - val
5 870 Ft Áfá - val
4 940 Ft Áfá - val
4 940 Ft Áfá - val
5 720 Ft Áfá - val
11 340 Ft Áfá - val
5 720 Ft Áfá - val
4 900 Ft Áfá - val
5 720 Ft Áfá - val
Belépsz egy olyan oldalra, ahol a termékek értékesítése 18 éves korhoz kötött.
Az oldalra való belépéssel feltétel nélkül elfogadod és megerősíted,
hogy elmúltál 18 éves, és hogy önként lépsz be az oldalra,
valamint hogy nem engeded hozzáférni a kiskorúaknak.
Új hozzászólás