Kiegészítő információk
| EAN: | 8592539100204 |
| Termékkód: | 309 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 55 cm |
| Magasság: | 25 cm |
| Mélység: | 10 cm |
| Szín: | Fehér |
| Súly: | 0,250 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Divja |
| EAN: | 8592539100204 |
| Termékkód: | 309 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 55 cm |
| Magasság: | 25 cm |
| Mélység: | 10 cm |
| Szín: | Fehér |
| Súly: | 0,250 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Divja |
6 870 Ft Áfá - val
7 040 Ft Áfá - val
4 670 Ft Áfá - val
5 870 Ft Áfá - val
4 940 Ft Áfá - val
4 940 Ft Áfá - val
5 720 Ft Áfá - val
5 720 Ft Áfá - val
4 900 Ft Áfá - val
5 720 Ft Áfá - val
11 340 Ft Áfá - val
Belépsz egy olyan oldalra, ahol a termékek értékesítése 18 éves korhoz kötött.
Az oldalra való belépéssel feltétel nélkül elfogadod és megerősíted,
hogy elmúltál 18 éves, és hogy önként lépsz be az oldalra,
valamint hogy nem engeded hozzáférni a kiskorúaknak.
Új hozzászólás