Kiegészítő információk
| EAN: | 8592539300154 |
| Termékkód: | 1180 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 28 cm |
| Magasság: | 40 cm |
| Mélység: | 8 cm |
| Szín: | Fekete |
| Nyelvi verzió: | Angol |
| Súly: | 0,275 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Divja |
| EAN: | 8592539300154 |
| Termékkód: | 1180 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 28 cm |
| Magasság: | 40 cm |
| Mélység: | 8 cm |
| Szín: | Fekete |
| Nyelvi verzió: | Angol |
| Súly: | 0,275 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Divja |
6 870 Ft Áfá - val
12 530 Ft Áfá - val
7 040 Ft Áfá - val
4 670 Ft Áfá - val
4 670 Ft Áfá - val
2 350 Ft Áfá - val
5 870 Ft Áfá - val
3 140 Ft Áfá - val
5 870 Ft Áfá - val
5 720 Ft Áfá - val
11 340 Ft Áfá - val
4 900 Ft Áfá - val
5 720 Ft Áfá - val
Új hozzászólás